Vítejte na našich stránkách

Výroba plastových výrobků vstřikováním, vytlačováním, vakuováním

Firma založena v roce 1993, hlavní činností byla výroba a opravy nástrojů a forem. V roce 1997 byla činnost rozšířenavstřikování plastů do 250gr s maximální uzavírací silou 125 tun. 

V současné době jsme schopni vyrábět na vstřikolisech výlisky do 800gr s maximální uzavírací silou 300t. Na vstřikovacích lisech(Negri Bossi, BOY, Welltec,Tederic) zpracováváme širokou škálu plastů jako například PA6, PA66, ABS, PS, PE, PP, TPE, včetně přídavných komponentů pro zlepšení vlastností výlisků dle požadavku zákazníka. Vstřikujeme jak do vlastních forem, tak do forem dodaných zákazníkem. Nabízíme vlastní konstrukci pro optimální parametry formy z hlediska velikosti výlisků, jejich množství a ceny. Také jsme schopni se finančně podílet na nákladech s pořízením forem. Provádíme zkoušky forem a nových materiálů dle přání zákazníka.

V roce 2018 byla otevřena zrekonstruovaná provozovna v Císařově, ve které je mimo výroby zastřešení bazénů umístěna výroba elektrických koloběžek a dále zde byly zakoupeny vstřikovací lisy pro rozšíření výroby plastových dílů.

 Res_tederic

SDGBGSD

slider

Social

.

.

.

.

.

.